کتاب حسابداری حقوق و دستمزد

دانلود از طریق QR کد

142 نظر

4 ستاره

دانلود رایگان کتاب حسابداری حقوق و دستمزد با لینک مستقیم

فرض کنید شما به عنوان حسابدار در شرکتی مشغول به کار شده اید؛ در شرکت شما افراد دیگری نیز مشغول به کار می باشند. این افراد در قبال کاری که انجام می دهند باید دستمزد بگیرند. آیا شما به عنوان حسابدار حقوق و دستمزد فکر کرده اید که برای محاسبه حقوق و دستمزد خود و سایرین به چه اطلاعاتی نیاز خواهید داشت؟ برای انجام محاسبات مربوط به حقوق پرسنل، ملزم به رعایت چه قوانینی خواهید بود؟ شایان ذکر است که آماده سازی اطلاعات مربوط به کارکرد کارکنان با توجه به قانون کار انجام می گیرد. بنابراین در این فصل با قوانین مربوط به کارکرد پرسنل از قبیل ساعات کاری موظف، اضافه کاری، نوبت کاری و سایر موارد مرتبط آشنا خواهید شد که بتوانید حقوق و دستمزد افراد را به درستی محاسبه کنید تا حقی از افراد شاغل به واسطه محاسبه غلط شما زایل نگردد، که اگر محاسبه درست انجام نشود، شاید افراد نتوانند احقاق حق نمایند اما شما باید پاسخگو باشید.

نویسنده PDF آموزش حسابداری Ebook آموزش حسابرسی Epub حسابدار Kindle حسابداری پیشرفته نقد و بررسی حسابداری مقدماتی همه چیز در مورد حقوق پرسنل آیا حقوق و دستمزد مستقیم کتاب حسابداری .

کتاب حسابداری حقوق و دستمزد فرض کنید شما به عنوان حسابدار در شرکتی مشغول به کار شده اید؛ در شرکت شما افراد دیگری نیز مشغول به کار می باشند. این افراد در قبال کاری که انجام می دهند باید دستمزد بگیرند. آیا شما به عنوان حسابدار حقوق و دستمزد فکر کرده اید که برای محاسبه حقوق و دستمزد خود و سایرین به چه اطلاعاتی نیاز خواهید داشت؟ برای.... کتاب PDF حقوق بازرگانی و داد و ستد   نام کتاب :   حقوق بازرگانی و داد و ستد نویسنده :   اداره آموزشهای مردمی قوه قضاییه ناشر : قوه قضاییه زبان کتاب :فارسی تعداد صفحه :   30 قالب کتاب : PDF حجم فایل : 715   Kb توضیحات :   این کتاب توسط اداره کل آموزشهای قوه قضاییه تهیه شده است و شامل بخش های زیر میباشد : معامله اموال غیر منقول، فرم های قابل.... کتاب مبانی حقوق حیوانات نام کتاب :  مبانی حقوق حیوانات نویسنده :  دکتر سیاوش احمدی نوربخش ناشر :  پارس بوک زبان کتاب :  پارسی تعداد صفحه :  32 قالب کتاب : PDF حجم فایل :  271  کیلوبایت حیوانات به اندازۀ انسان​ها باهوش نیستند. اخلاق و معنویتی که ما برای گونۀ خود تعریف کرده​ایم، در حیوانات دیگر تعریف نشده است پس چرا ما انسان​ها باید.... کتاب منشور حقوق شهروندی این منشور با هدف استیفا و ارتقای حقوق شهروندی و به‌منظور تدوین «برنامه و خط‌مشی دولت » ، موضوع اصل ۱۳۴ قانون اساسی، تنظیم شده و شامل مجموعه‌ای از حقوق شهروندی است که یا در منابع نظام حقوقی ایران شناسایی‌شده‌اند و یا دولت برای شناسایی، ایجاد، تحقق و اجرای آن‌ها از طریق اصلاح و توسعه نظام حقوقی و.... کتاب کاربرد رایانه در حسابداری حسابداری رکن اصلی نظام اطلاع رسانی مالی و اقتصادی هر جامعه به شمار می رود. دنیای امروز با دو واژه تغییر و پیشرفت مواجه است و تامین اطلاعات صحیح و دقیق جزء وظایف اساسی حسابداران است تا مدیران تصمیمات خود را بر اساس این اطلاعات اتخاذ کنند. در کتاب کاربرد رایانه در حسابداری مهارت های ساده حسابداری در محیط اکسل آموزش داده می شود. . کتاب حسابداری مقدماتی امروزه آشنایی با مفاهیم حسابداری برای تمام کسانی که به انجام فعالیت های اقتصادی می پردازند از ضرورت های اجتناب ناپذیر است. در کتاب حاضر سعی شده است که رئوس کلی مباحث حسابداری در حدی که با مطالعۀ آن بتوان به عنوان حسابدار یک مؤسسۀ کوچک فعالیت نمود، تشریح شود. . کتاب راز Secret – نوشته راندا برن – پرفروش ترین کتاب سال   دانلود کتاب راز Secret   امروز برای شما دوستان عزیز ، دانلود کتاب راز – پرفروش ترین کتاب سال را آماده کرده ایم که تقدیم حضورتان می کنیم . شاید نویسنده ی کتاب روندا بایرن ( Rhonda Byrne ) هم فکر این موفقیت بزرگ و تاثیر گذاری شگرف را در زمان نوشتن کتاب راز نمی کرد . کتاب راز تا کنون به 46 زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است و این یعنی.... .

لینک دانلود مستقیم فایل ها
hesabdari-hoghoogh-dastmozd.zip
منبع parsbook.com دانلود از سایت منبع

کتاب های پیشنهادی

کتاب حسابداری حقوق و دستمزد
کتاب PDF حقوق بازرگانی و داد و ستد
کتاب مبانی حقوق حیوانات
کتاب منشور حقوق شهروندی
کتاب کاربرد رایانه در حسابداری
کتاب حسابداری مقدماتی
کتاب راز Secret – نوشته راندا برن – پرفروش ترین کتاب سال

دیدگاه ها